Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
bietpasta heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 15 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort bietpasta boven gemiddeld op glycemische index.
bietpasta is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 140 kcal |
| Koolhydraten | 27g |
| Suikers (totaal) | 2.5g |
| Natuurlijk | 2.5g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 2.5g |
| Oplosbaar | 0.8g |
| Onoplosbaar | 1.8g |
| Eiwit | 4.5g |
| Vet | 1.2g |
| Verzadigd | 0.2g |
| Onverzadigd | 1g |
| Natrium | 10mg |
bietpasta heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 15 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
bietpasta heeft een matige glycemische index (55). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
bietpasta heeft een glycemische last van 15 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →