Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Bevroren stromboli heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 21 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Bevroren stromboli boven gemiddeld op glycemische index.
Bevroren stromboli is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 270 kcal |
| Koolhydraten | 33g |
| Suikers (totaal) | 4g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 2g |
| Vezels | 2g |
| Oplosbaar | 0.6g |
| Onoplosbaar | 1.4g |
| Eiwit | 10g |
| Vet | 11g |
| Verzadigd | 5g |
| Onverzadigd | 5g |
| Natrium | 700mg |
Bevroren stromboli heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 21 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Bevroren stromboli heeft een matige glycemische index (65). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Bevroren stromboli heeft een glycemische last van 21 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →