Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Bessencompote heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 14 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort Bessencompote boven gemiddeld op glycemische index.
Bessencompote is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 110 kcal |
| Koolhydraten | 26g |
| Suikers (totaal) | 22g |
| Natuurlijk | 12.0g |
| Toegevoegd | 10g |
| Vezels | 2.5g |
| Oplosbaar | 0.8g |
| Onoplosbaar | 1.8g |
| Eiwit | 0.6g |
| Vet | 0.2g |
| Verzadigd | 0g |
| Onverzadigd | 0.1g |
| Natrium | 2mg |
Bessencompote heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 14 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Bessencompote heeft een matige glycemische index (55). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Bessencompote heeft een glycemische last van 14 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →