Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Bananensap uit concentraat heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 7 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere beverages scoort Bananensap uit concentraat boven gemiddeld op glycemische index.
Bananensap uit concentraat is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 48 kcal |
| Koolhydraten | 12g |
| Suikers (totaal) | 11g |
| Natuurlijk | 9.0g |
| Toegevoegd | 2g |
| Vezels | 0.2g |
| Oplosbaar | 0.1g |
| Onoplosbaar | 0.1g |
| Eiwit | 0.4g |
| Vet | 0.1g |
| Verzadigd | 0g |
| Onverzadigd | 0.1g |
| Natrium | 2mg |
Bananensap uit concentraat heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 7 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Bananensap uit concentraat heeft een matige glycemische index (55). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Bananensap uit concentraat heeft een glycemische last van 7 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →