Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Baguette met boter en kruiden heeft een glycemische index van 75, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 32 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Baguette met boter en kruiden tot de hoogste op glycemische index.
Baguette met boter en kruiden kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 320 kcal |
| Koolhydraten | 43g |
| Suikers (totaal) | 2.5g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 0.5g |
| Vezels | 2.2g |
| Oplosbaar | 0.7g |
| Onoplosbaar | 1.5g |
| Eiwit | 7.5g |
| Vet | 13g |
| Verzadigd | 7.5g |
| Onverzadigd | 4.5g |
| Natrium | 520mg |
Baguette met boter en kruiden heeft een glycemische index van 75, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 32 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Baguette met boter en kruiden heeft een hoge glycemische index (75). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
Baguette met boter en kruiden heeft een glycemische last van 32 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →