Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Villris, sopp og urt fyll har et glykemisk indeks på 45, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 9 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre grains rangerer Villris, sopp og urt fyll blant de laveste i glykemisk indeks.
Villris, sopp og urt fyll er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 110 kcal |
| Karbohydrater | 21g |
| Sukker (totalt) | 1g |
| Naturlig | 1.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 2.5g |
| Løselig | 0.75g |
| Uløselig | 1.75g |
| Protein | 4g |
| Fett | 1.5g |
| Mettet | 0.2g |
| Umettet | 1.3g |
| Natrium | 10mg |
Villris, sopp og urt fyll har et glykemisk indeks på 45, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 9 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Villris, sopp og urt fyll har et lavt glykemisk indeks (45), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Villris, sopp og urt fyll har en glykemisk belastning på 9 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →