Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Vermont cheddarost har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre dairy rangerer Vermont cheddarost blant de laveste i glykemisk indeks.
Vermont cheddarost er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 403 kcal |
| Karbohydrater | 1.3g |
| Sukker (totalt) | 0.5g |
| Naturlig | 0.5g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 0g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 24.9g |
| Fett | 33.1g |
| Mettet | 19.4g |
| Umettet | 11g |
| Natrium | 621mg |
Vermont cheddarost har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Vermont cheddarost har et lavt glykemisk indeks (0), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Vermont cheddarost har en glykemisk belastning på 0 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →