Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Thai te choux har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 25 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre sweets rangerer Thai te choux over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Thai te choux er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 340 kcal |
| Karbohydrater | 38g |
| Sukker (totalt) | 22g |
| Naturlig | 4.0g |
| Tilsatt | 18g |
| Fiber | 1g |
| Løselig | 0.3g |
| Uløselig | 0.7g |
| Protein | 5g |
| Fett | 19g |
| Mettet | 11g |
| Umettet | 7g |
| Natrium | 210mg |
Thai te choux har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 25 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Thai te choux har et moderat glykemisk indeks (65). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Thai te choux har en glykemisk belastning på 25 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →