Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Thai søt og sterk tunfisk har et glykemisk indeks på 55, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 6 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre seafood rangerer Thai søt og sterk tunfisk over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Thai søt og sterk tunfisk er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 140 kcal |
| Karbohydrater | 10g |
| Sukker (totalt) | 7g |
| Naturlig | 1.0g |
| Tilsatt | 6g |
| Fiber | 0.5g |
| Løselig | 0.2g |
| Uløselig | 0.4g |
| Protein | 16g |
| Fett | 3g |
| Mettet | 0.7g |
| Umettet | 2.3g |
| Natrium | 500mg |
Thai søt og sterk tunfisk har et glykemisk indeks på 55, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 6 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Thai søt og sterk tunfisk har et moderat glykemisk indeks (55). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Thai søt og sterk tunfisk har en glykemisk belastning på 6 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →