Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Tahini-, sitronsaft- og gurkemeieblanding har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre other rangerer Tahini-, sitronsaft- og gurkemeieblanding blant de laveste i glykemisk indeks.
Tahini-, sitronsaft- og gurkemeieblanding er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 420 kcal |
| Karbohydrater | 13g |
| Sukker (totalt) | 1g |
| Naturlig | 1.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 6g |
| Løselig | 1.8g |
| Uløselig | 4.2g |
| Protein | 13g |
| Fett | 36g |
| Mettet | 5g |
| Umettet | 29g |
| Natrium | 40mg |
Tahini-, sitronsaft- og gurkemeieblanding har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Tahini-, sitronsaft- og gurkemeieblanding har et lavt glykemisk indeks (0), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Tahini-, sitronsaft- og gurkemeieblanding har en glykemisk belastning på 0 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →