Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Tørket appelsinpulver har et glykemisk indeks på 40, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 32 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre fruits rangerer Tørket appelsinpulver blant de laveste i glykemisk indeks.
Tørket appelsinpulver er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 340 kcal |
| Karbohydrater | 80g |
| Sukker (totalt) | 55g |
| Naturlig | 55.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 15g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 6g |
| Fett | 1g |
| Mettet | 0.1g |
| Umettet | 0.9g |
| Natrium | 2mg |
Tørket appelsinpulver har et glykemisk indeks på 40, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 32 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Tørket appelsinpulver har et lavt glykemisk indeks (40), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Tørket appelsinpulver har en glykemisk belastning på 32 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →