Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Skinkepølse har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre meat rangerer Skinkepølse blant de laveste i glykemisk indeks.
Skinkepølse er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 210 kcal |
| Karbohydrater | 2g |
| Sukker (totalt) | 1g |
| Naturlig | 0.5g |
| Tilsatt | 0.5g |
| Fiber | 0g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 16g |
| Fett | 15g |
| Mettet | 6g |
| Umettet | 7g |
| Natrium | 1100mg |
Skinkepølse har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Skinkepølse har et lavt glykemisk indeks (0), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Skinkepølse har en glykemisk belastning på 0 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →