Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Skarp cheddarostskive har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre dairy rangerer Skarp cheddarostskive blant de laveste i glykemisk indeks.
Skarp cheddarostskive er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 400 kcal |
| Karbohydrater | 1.3g |
| Sukker (totalt) | 0.5g |
| Naturlig | 0.5g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 0g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 25g |
| Fett | 33g |
| Mettet | 19g |
| Umettet | 14g |
| Natrium | 620mg |
Skarp cheddarostskive har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Skarp cheddarostskive har et lavt glykemisk indeks (0), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Skarp cheddarostskive har en glykemisk belastning på 0 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →