Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Sjokolade smuler har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 40 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre sweets rangerer Sjokolade smuler over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Sjokolade smuler er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 470 kcal |
| Karbohydrater | 62g |
| Sukker (totalt) | 32g |
| Naturlig | 4.0g |
| Tilsatt | 28g |
| Fiber | 3g |
| Løselig | 0.9g |
| Uløselig | 2.1g |
| Protein | 5g |
| Fett | 23g |
| Mettet | 13g |
| Umettet | 8g |
| Natrium | 180mg |
Sjokolade smuler har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 40 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sjokolade smuler har et moderat glykemisk indeks (65). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Sjokolade smuler har en glykemisk belastning på 40 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →