ivy gourd

GI 35 · LavtGL 1 / 100 g9/10

Lav GI

35 GI

GL 1 per 100 g

Logi-score 9/10
  • lav glykemisk belastning
  • lavt proteininnhold

ivy gourd har en glykemisk indeks på 35 (Lavt).

Kilder: Logi Nutrition Team (USDA-basert sammensetning, AI-assistert) · Ikke medisinsk rådgivning · Rapporter en feil

Varianter av ivy gourd

Logi · Håndter insulinresistens

Senk blodsukkeret ditt med smartere matvalg

ivy gourd er en av de 11 141 matvarene Logi vurderer når du fotograferer et måltid — med porsjon.

Fortsett på nettet
Logi app, food index screen

Næringsinnhold (per 100g)

18
Kalorier
3.9 g
Karbohydrater
1.2 g
Protein
0.1 g
Fett
per 100g
Kalorier18 kcal
Karbohydrater3.9 g
Sukker (totalt)1.2 g
Naturlig1.2 g
Tilsatt0 g
Fiber1.6 g
Løselig0.5 g
Uløselig1.1 g
Protein1.2 g
Fett0.1 g
Mettet0.02 g
Umettet0.08 g
Natrium7 mg

Bearbeidingsgrad

5%
Minimal
Hvorfor denne scoren?
  • lav glykemisk belastning
  • høyt fiberinnhold
  • rik på mikronæringsstoffer
  • lavt proteininnhold
  • svært lavt fettinnhold

Allergener

Ingen EU-14 allergen oppført

Lav-GI-oppskrifter på Logi Food Coach

Ofte stilte spørsmål

Hva er det glykemiske indekset til ivy gourd?

ivy gourd har en glykemisk indeks på 35 (Lavt) og en glykemisk belastning på 1 per 100 g.

Er ivy gourd bra for folk med insulinresistens?

ivy gourd har et lavt glykemisk indeks (35), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.

Hvilken variant av ivy gourd har lavest glykemisk belastning?

ivy gourd har lavest glykemisk belastning av alle varianter av ivy gourd i denne databasen (1 per 100 g).

Sjekk ivy gourd i Logi-appen, med din porsjon.

Food diary cheat sheet

Gratis PDF — 3 sider

Din ukentlige matdagbok

Registrer måltider, glykemisk belastning og humør. Se mønstre på 3 uker.

Ingen spam. Avslutt når du vil.