Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
fargede sukkerstrøssel har et glykemisk indeks på 70, klassifisert som høyt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 69 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre sweets rangerer fargede sukkerstrøssel blant de høyeste i glykemisk indeks.
fargede sukkerstrøssel kan forårsake raske blodsukkertopper og bør konsumeres i små porsjoner.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 400 kcal |
| Karbohydrater | 98g |
| Sukker (totalt) | 97g |
| Naturlig | 0.0g |
| Tilsatt | 97g |
| Fiber | 0g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 0g |
| Fett | 0g |
| Mettet | 0g |
| Umettet | 0g |
| Natrium | 5mg |
fargede sukkerstrøssel har et glykemisk indeks på 70, klassifisert som høyt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 69 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
fargede sukkerstrøssel har et høyt glykemisk indeks (70). Folk med insulinresistens bør begrense inntaket.
fargede sukkerstrøssel har en glykemisk belastning på 69 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →