Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Eplesirup har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 44 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre sweets rangerer Eplesirup over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Eplesirup er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 270 kcal |
| Karbohydrater | 67g |
| Sukker (totalt) | 65g |
| Naturlig | 5.0g |
| Tilsatt | 60g |
| Fiber | 0.5g |
| Løselig | 0.2g |
| Uløselig | 0.4g |
| Protein | 0.2g |
| Fett | 0g |
| Mettet | 0g |
| Umettet | 0g |
| Natrium | 10mg |
Eplesirup har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 44 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Eplesirup har et moderat glykemisk indeks (65). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Eplesirup har en glykemisk belastning på 44 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →