Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Ensure ernæringspulver har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 37 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre other rangerer Ensure ernæringspulver over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Ensure ernæringspulver er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 410 kcal |
| Karbohydrater | 57g |
| Sukker (totalt) | 22g |
| Naturlig | 4.0g |
| Tilsatt | 18g |
| Fiber | 1.5g |
| Løselig | 0.5g |
| Uløselig | 1g |
| Protein | 15g |
| Fett | 11g |
| Mettet | 1.1g |
| Umettet | 9.9g |
| Natrium | 210mg |
Ensure ernæringspulver har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 37 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Ensure ernæringspulver har et moderat glykemisk indeks (65). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Ensure ernæringspulver har en glykemisk belastning på 37 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →