Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Appelsin chia fiber saus (med erytritol/munkefrukt) har et glykemisk indeks på 20, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 2 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre sweets rangerer Appelsin chia fiber saus (med erytritol/munkefrukt) blant de laveste i glykemisk indeks.
Appelsin chia fiber saus (med erytritol/munkefrukt) er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 45 kcal |
| Karbohydrater | 10g |
| Sukker (totalt) | 5g |
| Naturlig | 5.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 4g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 1.2g |
| Fett | 1.5g |
| Mettet | 0.2g |
| Umettet | 1.3g |
| Natrium | 2mg |
Appelsin chia fiber saus (med erytritol/munkefrukt) har et glykemisk indeks på 20, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 2 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Appelsin chia fiber saus (med erytritol/munkefrukt) har et lavt glykemisk indeks (20), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Appelsin chia fiber saus (med erytritol/munkefrukt) har en glykemisk belastning på 2 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →