Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Ananasbiter på boks har et glykemisk indeks på 59, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 8 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre fruits rangerer Ananasbiter på boks over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Ananasbiter på boks er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 60 kcal |
| Karbohydrater | 15g |
| Sukker (totalt) | 13g |
| Naturlig | 13.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 1.4g |
| Løselig | 0.42g |
| Uløselig | 0.98g |
| Protein | 0.5g |
| Fett | 0.1g |
| Mettet | 0g |
| Umettet | 0.1g |
| Natrium | 1mg |
Ananasbiter på boks har et glykemisk indeks på 59, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 8 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Ananasbiter på boks har et moderat glykemisk indeks (59). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Ananasbiter på boks har en glykemisk belastning på 8 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →