Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Akasiehonning har et glykemisk indeks på 32, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 26 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre sweets rangerer Akasiehonning blant de laveste i glykemisk indeks.
Akasiehonning er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 320 kcal |
| Karbohydrater | 80.3g |
| Sukker (totalt) | 79.6g |
| Naturlig | 79.6g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 0.2g |
| Løselig | 0.1g |
| Uløselig | 0.1g |
| Protein | 0.3g |
| Fett | 0g |
| Mettet | 0g |
| Umettet | 0g |
| Natrium | 4mg |
Akasiehonning har et glykemisk indeks på 32, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 26 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Akasiehonning har et lavt glykemisk indeks (32), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Akasiehonning har en glykemisk belastning på 26 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →