Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Agavefiber har et glykemisk indeks på 10, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 1 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre other rangerer Agavefiber blant de laveste i glykemisk indeks.
Agavefiber er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 200 kcal |
| Karbohydrater | 90g |
| Sukker (totalt) | 0.5g |
| Naturlig | 0.5g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 85g |
| Løselig | 25.5g |
| Uløselig | 59.5g |
| Protein | 0.5g |
| Fett | 0.2g |
| Mettet | 0g |
| Umettet | 0.2g |
| Natrium | 10mg |
Agavefiber har et glykemisk indeks på 10, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 1 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Agavefiber har et lavt glykemisk indeks (10), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Agavefiber har en glykemisk belastning på 1 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →