Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Titisan stevia gula aren mempunyai indeks glisemik 25, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 7 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding sweets lain, Titisan stevia gula aren berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Titisan stevia gula aren adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 120 kcal |
| Karbohidrat | 30g |
| Gula (jumlah) | 28g |
| Semula jadi | 0.0g |
| Ditambah | 28g |
| Serat | 0g |
| Larut | 0g |
| Tidak larut | 0g |
| Protein | 0g |
| Lemak | 0g |
| Tepu | 0g |
| Tidak tepu | 0g |
| Natrium | 10mg |
Titisan stevia gula aren mempunyai indeks glisemik 25, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 7 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Titisan stevia gula aren mempunyai indeks glisemik rendah (25), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Titisan stevia gula aren mempunyai beban glisemik 7 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →