Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Tiger roll mempunyai indeks glisemik 65, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 18 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Berbanding seafood lain, Tiger roll berada pada kedudukan di atas purata dalam indeks glisemik.
Tiger roll sesuai dalam kuantiti sederhana untuk mereka yang memantau paras gula.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 180 kcal |
| Karbohidrat | 28g |
| Gula (jumlah) | 3g |
| Semula jadi | 2.0g |
| Ditambah | 1g |
| Serat | 1.2g |
| Larut | 0.4g |
| Tidak larut | 0.8g |
| Protein | 6g |
| Lemak | 5g |
| Tepu | 1g |
| Tidak tepu | 3g |
| Natrium | 400mg |
Tiger roll mempunyai indeks glisemik 65, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 18 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Tiger roll mempunyai indeks glisemik sederhana (65). Penghidap rintangan insulin boleh mengambilnya dengan sederhana.
Tiger roll mempunyai beban glisemik 18 per 100g, menunjukkan kesan sederhana pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →