Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Thyme kering mempunyai indeks glisemik 0, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 0 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding vegetables lain, Thyme kering berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Thyme kering adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 276 kcal |
| Karbohidrat | 63.9g |
| Gula (jumlah) | 1.7g |
| Semula jadi | 1.7g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 37g |
| Larut | 0g |
| Tidak larut | 0g |
| Protein | 9.1g |
| Lemak | 7.4g |
| Tepu | 2.7g |
| Tidak tepu | 4.7g |
| Natrium | 55mg |
Thyme kering mempunyai indeks glisemik 0, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 0 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Thyme kering mempunyai indeks glisemik rendah (0), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Thyme kering mempunyai beban glisemik 0 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →