Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
perisa udang mempunyai indeks glisemik 60, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 18 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Berbanding other lain, perisa udang berada pada kedudukan di atas purata dalam indeks glisemik.
perisa udang sesuai dalam kuantiti sederhana untuk mereka yang memantau paras gula.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 200 kcal |
| Karbohidrat | 30g |
| Gula (jumlah) | 2g |
| Semula jadi | 0.0g |
| Ditambah | 2g |
| Serat | 0g |
| Larut | 0g |
| Tidak larut | 0g |
| Protein | 5g |
| Lemak | 5g |
| Tepu | 1g |
| Tidak tepu | 4g |
| Natrium | 8000mg |
perisa udang mempunyai indeks glisemik 60, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 18 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
perisa udang mempunyai indeks glisemik sederhana (60). Penghidap rintangan insulin boleh mengambilnya dengan sederhana.
perisa udang mempunyai beban glisemik 18 per 100g, menunjukkan kesan sederhana pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →