Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Perisa Tequila mempunyai indeks glisemik 70, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI tinggi. Dengan beban glisemik 32 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
Berbanding other lain, Perisa Tequila berada pada kedudukan antara yang tertinggi dalam indeks glisemik.
Perisa Tequila boleh menyebabkan lonjakan gula darah cepat dan sebaiknya dimakan dalam bahagian kecil.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 180 kcal |
| Karbohidrat | 45g |
| Gula (jumlah) | 40g |
| Semula jadi | 0.0g |
| Ditambah | 40g |
| Serat | 0g |
| Larut | 0g |
| Tidak larut | 0g |
| Protein | 0g |
| Lemak | 0g |
| Tepu | 0g |
| Tidak tepu | 0g |
| Natrium | 50mg |
Perisa Tequila mempunyai indeks glisemik 70, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI tinggi. Dengan beban glisemik 32 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
Perisa Tequila mempunyai indeks glisemik tinggi (70). Penghidap rintangan insulin patut mengehadkan pengambilannya.
Perisa Tequila mempunyai beban glisemik 32 per 100g, menunjukkan kesan ketara pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →