Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Perisa keju dan bawang mempunyai indeks glisemik 60, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 33 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
Berbanding other lain, Perisa keju dan bawang berada pada kedudukan di atas purata dalam indeks glisemik.
Perisa keju dan bawang sesuai dalam kuantiti sederhana untuk mereka yang memantau paras gula.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 420 kcal |
| Karbohidrat | 55g |
| Gula (jumlah) | 7g |
| Semula jadi | 3.0g |
| Ditambah | 4g |
| Serat | 2g |
| Larut | 0.6g |
| Tidak larut | 1.4g |
| Protein | 8g |
| Lemak | 18g |
| Tepu | 7g |
| Tidak tepu | 9g |
| Natrium | 4200mg |
Perisa keju dan bawang mempunyai indeks glisemik 60, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 33 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
Perisa keju dan bawang mempunyai indeks glisemik sederhana (60). Penghidap rintangan insulin boleh mengambilnya dengan sederhana.
Perisa keju dan bawang mempunyai beban glisemik 33 per 100g, menunjukkan kesan ketara pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →