Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
perapan cuka epal mempunyai indeks glisemik 5, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 0 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding other lain, perapan cuka epal berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
perapan cuka epal adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 10 kcal |
| Karbohidrat | 0.5g |
| Gula (jumlah) | 0.2g |
| Semula jadi | 0.2g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 0g |
| Larut | 0g |
| Tidak larut | 0g |
| Protein | 0g |
| Lemak | 0g |
| Tepu | 0g |
| Tidak tepu | 0g |
| Natrium | 50mg |
perapan cuka epal mempunyai indeks glisemik 5, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 0 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
perapan cuka epal mempunyai indeks glisemik rendah (5), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
perapan cuka epal mempunyai beban glisemik 0 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →