Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Pepperoni Amerika Tidak Diawetkan mempunyai indeks glisemik 0, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 0 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding meat lain, Pepperoni Amerika Tidak Diawetkan berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Pepperoni Amerika Tidak Diawetkan adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 494 kcal |
| Karbohidrat | 1.5g |
| Gula (jumlah) | 0.5g |
| Semula jadi | 0.5g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 0g |
| Larut | 0g |
| Tidak larut | 0g |
| Protein | 21g |
| Lemak | 44g |
| Tepu | 17g |
| Tidak tepu | 25g |
| Natrium | 1600mg |
Pepperoni Amerika Tidak Diawetkan mempunyai indeks glisemik 0, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 0 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Pepperoni Amerika Tidak Diawetkan mempunyai indeks glisemik rendah (0), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Pepperoni Amerika Tidak Diawetkan mempunyai beban glisemik 0 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →