Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Pepperoni Amerika mempunyai indeks glisemik 0, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 0 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding meat lain, Pepperoni Amerika berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Pepperoni Amerika adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 494 kcal |
| Karbohidrat | 1.5g |
| Gula (jumlah) | 0.5g |
| Semula jadi | 0.0g |
| Ditambah | 0.5g |
| Serat | 0g |
| Larut | 0g |
| Tidak larut | 0g |
| Protein | 20.9g |
| Lemak | 44g |
| Tepu | 17.6g |
| Tidak tepu | 23g |
| Natrium | 1582mg |
Pepperoni Amerika mempunyai indeks glisemik 0, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 0 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Pepperoni Amerika mempunyai indeks glisemik rendah (0), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Pepperoni Amerika mempunyai beban glisemik 0 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →