Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
penkek tepung kacang kuda mempunyai indeks glisemik 35, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 8 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding legumes lain, penkek tepung kacang kuda berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
penkek tepung kacang kuda adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 180 kcal |
| Karbohidrat | 24g |
| Gula (jumlah) | 2g |
| Semula jadi | 2.0g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 4g |
| Larut | 0g |
| Tidak larut | 0g |
| Protein | 7g |
| Lemak | 6g |
| Tepu | 0.7g |
| Tidak tepu | 5.3g |
| Natrium | 250mg |
penkek tepung kacang kuda mempunyai indeks glisemik 35, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 8 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
penkek tepung kacang kuda mempunyai indeks glisemik rendah (35), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
penkek tepung kacang kuda mempunyai beban glisemik 8 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →