Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Pancake kayu manis mempunyai indeks glisemik 65, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 29 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
Berbanding sweets lain, Pancake kayu manis berada pada kedudukan di atas purata dalam indeks glisemik.
Pancake kayu manis sesuai dalam kuantiti sederhana untuk mereka yang memantau paras gula.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 270 kcal |
| Karbohidrat | 45g |
| Gula (jumlah) | 13g |
| Semula jadi | 5.0g |
| Ditambah | 8g |
| Serat | 1.5g |
| Larut | 0.5g |
| Tidak larut | 1g |
| Protein | 6g |
| Lemak | 7g |
| Tepu | 1.5g |
| Tidak tepu | 4.5g |
| Natrium | 320mg |
Pancake kayu manis mempunyai indeks glisemik 65, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 29 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
Pancake kayu manis mempunyai indeks glisemik sederhana (65). Penghidap rintangan insulin boleh mengambilnya dengan sederhana.
Pancake kayu manis mempunyai beban glisemik 29 per 100g, menunjukkan kesan ketara pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →