Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Inti beras liar, cendawan dan herba mempunyai indeks glisemik 45, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 9 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding grains lain, Inti beras liar, cendawan dan herba berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Inti beras liar, cendawan dan herba adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 110 kcal |
| Karbohidrat | 21g |
| Gula (jumlah) | 1g |
| Semula jadi | 1.0g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 2.5g |
| Larut | 0.75g |
| Tidak larut | 1.75g |
| Protein | 4g |
| Lemak | 1.5g |
| Tepu | 0.2g |
| Tidak tepu | 1.3g |
| Natrium | 10mg |
Inti beras liar, cendawan dan herba mempunyai indeks glisemik 45, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 9 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Inti beras liar, cendawan dan herba mempunyai indeks glisemik rendah (45), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Inti beras liar, cendawan dan herba mempunyai beban glisemik 9 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →