Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Infusi badam dan kayu manis mempunyai indeks glisemik 10, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 0 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding beverages lain, Infusi badam dan kayu manis berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Infusi badam dan kayu manis adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 25 kcal |
| Karbohidrat | 1.5g |
| Gula (jumlah) | 0.3g |
| Semula jadi | 0.3g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 0.4g |
| Larut | 0g |
| Tidak larut | 0g |
| Protein | 0.8g |
| Lemak | 2g |
| Tepu | 0.2g |
| Tidak tepu | 1.7g |
| Natrium | 2mg |
Infusi badam dan kayu manis mempunyai indeks glisemik 10, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 0 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Infusi badam dan kayu manis mempunyai indeks glisemik rendah (10), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Infusi badam dan kayu manis mempunyai beban glisemik 0 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →