Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Inari salmon pedas mempunyai indeks glisemik 65, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 18 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Berbanding seafood lain, Inari salmon pedas berada pada kedudukan di atas purata dalam indeks glisemik.
Inari salmon pedas sesuai dalam kuantiti sederhana untuk mereka yang memantau paras gula.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 210 kcal |
| Karbohidrat | 27g |
| Gula (jumlah) | 7g |
| Semula jadi | 5.0g |
| Ditambah | 2g |
| Serat | 1.5g |
| Larut | 0.5g |
| Tidak larut | 1g |
| Protein | 8g |
| Lemak | 7g |
| Tepu | 1.5g |
| Tidak tepu | 4.5g |
| Natrium | 420mg |
Inari salmon pedas mempunyai indeks glisemik 65, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 18 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Inari salmon pedas mempunyai indeks glisemik sederhana (65). Penghidap rintangan insulin boleh mengambilnya dengan sederhana.
Inari salmon pedas mempunyai beban glisemik 18 per 100g, menunjukkan kesan sederhana pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →