Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
hummus halus dengan labu panggang mempunyai indeks glisemik 25, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 4 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding legumes lain, hummus halus dengan labu panggang berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
hummus halus dengan labu panggang adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 150 kcal |
| Karbohidrat | 18g |
| Gula (jumlah) | 2.5g |
| Semula jadi | 2.5g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 4.5g |
| Larut | 0g |
| Tidak larut | 0g |
| Protein | 5g |
| Lemak | 6g |
| Tepu | 0.8g |
| Tidak tepu | 5g |
| Natrium | 250mg |
hummus halus dengan labu panggang mempunyai indeks glisemik 25, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 4 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
hummus halus dengan labu panggang mempunyai indeks glisemik rendah (25), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
hummus halus dengan labu panggang mempunyai beban glisemik 4 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →