Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
hirisan kek coklat mempunyai indeks glisemik 38, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 21 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
Berbanding sweets lain, hirisan kek coklat berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
hirisan kek coklat adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 370 kcal |
| Karbohidrat | 55g |
| Gula (jumlah) | 38g |
| Semula jadi | 6.0g |
| Ditambah | 32g |
| Serat | 2.5g |
| Larut | 0.8g |
| Tidak larut | 1.8g |
| Protein | 4.5g |
| Lemak | 15g |
| Tepu | 7g |
| Tidak tepu | 7g |
| Natrium | 320mg |
hirisan kek coklat mempunyai indeks glisemik 38, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 21 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
hirisan kek coklat mempunyai indeks glisemik rendah (38), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
hirisan kek coklat mempunyai beban glisemik 21 per 100g, menunjukkan kesan ketara pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →