Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Teknőstorta glikémiás indexe 65, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 34 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más sweets összehasonlítva Teknőstorta glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Teknőstorta mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 410 kcal |
| Szénhidrátok | 52g |
| Cukrok (összesen) | 38g |
| Természetes | 6.0g |
| Hozzáadott | 32g |
| Rost | 2g |
| Vízoldható | 0.6g |
| Vízoldhatatlan | 1.4g |
| Fehérje | 4g |
| Zsír | 22g |
| Telített | 10g |
| Telítetlen | 10g |
| Nátrium | 260mg |
Teknőstorta glikémiás indexe 65, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 34 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Teknőstorta közepes glikémiás indexű (65). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Teknőstorta glikémiás terhelése 100g-onként 34, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →