Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Tejszínpor glikémiás indexe 60, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 39 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más other összehasonlítva Tejszínpor glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Tejszínpor mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 500 kcal |
| Szénhidrátok | 65g |
| Cukrok (összesen) | 35g |
| Természetes | 0.0g |
| Hozzáadott | 35g |
| Rost | 0g |
| Vízoldható | 0g |
| Vízoldhatatlan | 0g |
| Fehérje | 0.5g |
| Zsír | 28g |
| Telített | 24g |
| Telítetlen | 4g |
| Nátrium | 350mg |
Tejszínpor glikémiás indexe 60, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 39 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Tejszínpor közepes glikémiás indexű (60). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Tejszínpor glikémiás terhelése 100g-onként 39, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →