Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Tejmentes tejszín glikémiás indexe 60, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 36 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más other összehasonlítva Tejmentes tejszín glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Tejmentes tejszín mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 500 kcal |
| Szénhidrátok | 60g |
| Cukrok (összesen) | 30g |
| Természetes | 2.0g |
| Hozzáadott | 28g |
| Rost | 0g |
| Vízoldható | 0g |
| Vízoldhatatlan | 0g |
| Fehérje | 1g |
| Zsír | 28g |
| Telített | 24g |
| Telítetlen | 4g |
| Nátrium | 400mg |
Tejmentes tejszín glikémiás indexe 60, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 36 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Tejmentes tejszín közepes glikémiás indexű (60). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Tejmentes tejszín glikémiás terhelése 100g-onként 36, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →