Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Taro glikémiás indexe 50, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 13 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más vegetables összehasonlítva Taro glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Taro jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 112 kcal |
| Szénhidrátok | 26.5g |
| Cukrok (összesen) | 0.5g |
| Természetes | 0.5g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 4.1g |
| Vízoldható | 1.2g |
| Vízoldhatatlan | 2.9g |
| Fehérje | 1.5g |
| Zsír | 0.2g |
| Telített | 0.05g |
| Telítetlen | 0.15g |
| Nátrium | 11mg |
Taro glikémiás indexe 50, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 13 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Taro alacsony glikémiás indexű (50), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Taro glikémiás terhelése 100g-onként 13, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →