Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Tarama saláta glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 8 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más seafood összehasonlítva Tarama saláta glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Tarama saláta mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 350 kcal |
| Szénhidrátok | 15g |
| Cukrok (összesen) | 1g |
| Természetes | 1.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 1g |
| Vízoldható | 0.3g |
| Vízoldhatatlan | 0.7g |
| Fehérje | 6g |
| Zsír | 30g |
| Telített | 4g |
| Telítetlen | 24g |
| Nátrium | 1200mg |
Tarama saláta glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 8 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Tarama saláta közepes glikémiás indexű (55). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Tarama saláta glikémiás terhelése 100g-onként 8, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →