Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Tápanyag keverék glikémiás indexe 65, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 29 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más other összehasonlítva Tápanyag keverék glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Tápanyag keverék mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 400 kcal |
| Szénhidrátok | 45g |
| Cukrok (összesen) | 8g |
| Természetes | 2.0g |
| Hozzáadott | 6g |
| Rost | 5g |
| Vízoldható | 1.5g |
| Vízoldhatatlan | 3.5g |
| Fehérje | 20g |
| Zsír | 13g |
| Telített | 2.5g |
| Telítetlen | 10.5g |
| Nátrium | 400mg |
Tápanyag keverék glikémiás indexe 65, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 29 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Tápanyag keverék közepes glikémiás indexű (65). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Tápanyag keverék glikémiás terhelése 100g-onként 29, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →