Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Ropogós pörkölt csicseriborsó természetes kakaóporral bevonva, cukor nélkül glikémiás indexe 35, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 10 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más legumes összehasonlítva Ropogós pörkölt csicseriborsó természetes kakaóporral bevonva, cukor nélkül glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Ropogós pörkölt csicseriborsó természetes kakaóporral bevonva, cukor nélkül jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 320 kcal |
| Szénhidrátok | 45g |
| Cukrok (összesen) | 4g |
| Természetes | 4.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 13g |
| Vízoldható | 0g |
| Vízoldhatatlan | 0g |
| Fehérje | 16g |
| Zsír | 8g |
| Telített | 2.5g |
| Telítetlen | 5.5g |
| Nátrium | 120mg |
Ropogós pörkölt csicseriborsó természetes kakaóporral bevonva, cukor nélkül glikémiás indexe 35, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 10 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Ropogós pörkölt csicseriborsó természetes kakaóporral bevonva, cukor nélkül alacsony glikémiás indexű (35), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Ropogós pörkölt csicseriborsó természetes kakaóporral bevonva, cukor nélkül glikémiás terhelése 100g-onként 10, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →