Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Rizs kukoricával glikémiás indexe 75, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 19 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Rizs kukoricával glikémiás indexe a legmagasabbak közé tartozik.
Rizs kukoricával gyors vércukoremelkedést okozhat, kis adagokban fogyasztható.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 120 kcal |
| Szénhidrátok | 26g |
| Cukrok (összesen) | 2.2g |
| Természetes | 2.2g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 1.5g |
| Vízoldható | 0.5g |
| Vízoldhatatlan | 1g |
| Fehérje | 2.5g |
| Zsír | 0.7g |
| Telített | 0.2g |
| Telítetlen | 0.5g |
| Nátrium | 2mg |
Rizs kukoricával glikémiás indexe 75, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 19 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Rizs kukoricával magas glikémiás indexű (75). Inzulinrezisztencia esetén korlátozzuk a fogyasztást.
Rizs kukoricával glikémiás terhelése 100g-onként 19, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →