Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Réteslap glikémiás indexe 57, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 32 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Réteslap glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Réteslap mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 295 kcal |
| Szénhidrátok | 56g |
| Cukrok (összesen) | 1.5g |
| Természetes | 1.5g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 2.2g |
| Vízoldható | 0.7g |
| Vízoldhatatlan | 1.5g |
| Fehérje | 8g |
| Zsír | 4.5g |
| Telített | 0.7g |
| Telítetlen | 3.8g |
| Nátrium | 220mg |
Réteslap glikémiás indexe 57, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 32 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Réteslap közepes glikémiás indexű (57). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Réteslap glikémiás terhelése 100g-onként 32, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →