Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Rántotta glikémiás indexe 0, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 0 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más dairy összehasonlítva Rántotta glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Rántotta jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 150 kcal |
| Szénhidrátok | 1.5g |
| Cukrok (összesen) | 1g |
| Természetes | 1.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 0g |
| Vízoldható | 0g |
| Vízoldhatatlan | 0g |
| Fehérje | 10g |
| Zsír | 11g |
| Telített | 4g |
| Telítetlen | 7g |
| Nátrium | 170mg |
Rántotta glikémiás indexe 0, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 0 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Rántotta alacsony glikémiás indexű (0), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Rántotta glikémiás terhelése 100g-onként 0, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →