Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Rántott tonhal glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 8 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más seafood összehasonlítva Rántott tonhal glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Rántott tonhal mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 220 kcal |
| Szénhidrátok | 14g |
| Cukrok (összesen) | 1g |
| Természetes | 1.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 1g |
| Vízoldható | 0.3g |
| Vízoldhatatlan | 0.7g |
| Fehérje | 20g |
| Zsír | 10g |
| Telített | 2g |
| Telítetlen | 7g |
| Nátrium | 350mg |
Rántott tonhal glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 8 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Rántott tonhal közepes glikémiás indexű (55). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Rántott tonhal glikémiás terhelése 100g-onként 8, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →