Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Rántott hal glikémiás indexe 65, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 10 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más seafood összehasonlítva Rántott hal glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Rántott hal mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 220 kcal |
| Szénhidrátok | 16g |
| Cukrok (összesen) | 0.7g |
| Természetes | 0.2g |
| Hozzáadott | 0.5g |
| Rost | 1.1g |
| Vízoldható | 0.3g |
| Vízoldhatatlan | 0.8g |
| Fehérje | 13g |
| Zsír | 11g |
| Telített | 2.2g |
| Telítetlen | 7.5g |
| Nátrium | 390mg |
Rántott hal glikémiás indexe 65, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 10 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Rántott hal közepes glikémiás indexű (65). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Rántott hal glikémiás terhelése 100g-onként 10, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →